„JONAS BROTHER“ FRANKIE JONAS APIE PRIKLAUSOMYBĘ NARKOTIKAMS IR GALVOJIMĄ NUSIŽUDYTI: NEKENČIAU SAVO GYVENIMO

RTL
2021.04.07
Frankie Jonas

Frankie Jonas

New York. „Ah, tu esi brolis iš ‘Jonas Brothers'“? – tai Frankie Jonas (20), jauniausias Kevin (33), Joe (31) ir Nick Jonas (28) brolis dažnai girdėjo. Tačiau tik dabar vaikinas sulaukė platesnio dėmesio su savo nauju „TikTok“ video.

Aktoriui tai kainavo nemažai. Franke, kuris studijuoja Columbia universitete Niujorke, kalba gana atvirai ir tiesiai šviesiai kalba apie savo tamsią praeitį. Priklausomybė narkotikams ir galvojimas nusižudyti – tai jo košmaras.

Priyanka Chopra (38) ir Sophie Turner (24) svainis nevinioja žodžių į vatą, kai kalba apie savo skaudžia praeitį. Alkoholis ir narkotikai jam buvo pabėgimas, nes jis „nekentė gyvenimo“.

Tačiau kaip atsirado atviras Frankie prisipažinimas? Vienas jo sekėjas „TikTok“ paklausė, ar vaikinas jau kentėjo nuo Apsimetėlio sindromo („Impostor syndrome“)? Turint tokį sindromą žmonės jaučia, kad nepelnytai yra patekę į esamą gyvenimo situaciją. Tokie žmonės visada sako, jog jiems „tiesiog pasisekė“. Apsimetėlio sindromą turi Jessica Alba (39) ir Ellie Goulding (34).

Juokdamasis Frankie atsakė: „Esu švarus narkomanas, kuris studijuoja Columbia universitete. Man ten ne vieta! Bet viskas gerai, kad taip jaučiuosi“.

Tačiau Frankie Jonas žinojo apie šį psichologinį fenomeną ir rado kelią kaip iš to išeiti. Psichinis stabilumas ir gyvenimo džiaugsmas yra svarbiausi Frankie prioritetai. Tai ne tik suteikia drąsos, bet ir turėtų nuraminti jo garsiuosius brolius.


View this post on Instagram

A post shared by NICK JONɅS (@nickjonas)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*