JESSICA SIMPSON SAVO KNYGOJE RAŠO APIE PRIEVARTĄ VAIKYSTĖJE

People
2021.04.05
Jessica Simpson

Jessica Simpson

Los Angeles. Jessica Simpson (40) savo memuaruose „Open Book“ prakalbo apie patirtą prievartą vaikystėje. Vėliau ji sulaukė daugybės laiškų iš žmonių, patyrusių tą patį.

Dainininkė tikina, kad jos gyvenimas pasikeitė, kai moterys pradėjo su ja atvirai kalbėti apie patirtą prievartą. „Nusprendžiau parašyti knygą tikėdamasi padėti kažkam, kuris jaučiasi priblokštas gyvenimo, kuriam reikia perskaityti visas paslėptas vietas ir nesijausti vienišam su savo skausmu. Tai buvo parašyta tam, kuris žino, kad šiame gyvenime yra daugiau jų“, – sakė Simpson žurnalui „People“.

Blondinė yra „dėkinga“ visoms moterims, kad jos taip atvirai papasakojo savo istorijas. Jessica neseniai atskleidė, kad „labai gėdijosi“, kad ją vaikystėje išnaudojo, o prisiminimai apie tai yra „skaudūs“.

Jessica’i buvo tik šešeri metai, kai ji buvo seksualiai užpulta. Tuo metu ji dalijosi lova su savo tėvų draugų dukra. „Tai prasidėjo nuo nugaros kutenimo ir virto kažkuo labai nemaloniu“, – prisimena įvykį ji. „Norėjau pasakyti savo tėvams. Buvau auka, bet kažkaip jaučiau, kad klydau“, – savo knygoje rašo Simpson.

Tik po metų ji apie tai pasakojo savo tėvams ekskursijoje. Šeima sėdėjo automobilyje. „Mano tėvas spoksojo į gatvę ir tylėjo“, – apie akimirką, kai ji pirmą kartą kalbėjo apie savo traumą, knygoje paaiškina dainininkė. „Mes niekada nebebuvome draugų namuose, bet taip pat nebekalbėjome apie tai, ką pasakiau aš“.

Savo knygoje Jessica Simpson taip pat nurodo seksualinę prievartą kaip sunkios priklausomybės nuo alkoholio ir narkotikų priežastį.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*