JENNIFER LOPEZ IŠSISKYRĖ SU ALEX RODRIGUEZ

Bild
2021.04.15
Alex Rodriguez & Jennifer Lopez

Alex Rodriguez & Jennifer Lopez

Los Angeles. Jennifer Lopez (51) ir Alex Rodriguez (45) vis dėlto išsiskyrė!

„Today“ išplatino poros pareiškimą: „Mes supratome, kad geriau sutariame būdami draugais ir tikimės, kad jais galėsime likti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą įgyvendinant savo bendrus verslus ir projektus. Linkime geriausio vienas kitam ir mūsų vaikams. Iš pagarbos jiems, mums liko tik visiems padėkoti, kurie mums siuntė gerus žodžius ir palaikymą“.

Praėjusiais mėnesiais vėl ir vėl pasirodė gandai, kad dainininkė ir beisbolo žvaigždė išsiskyrė. Dabar skyrybos buvo patvirtintos.

J.Lo ir A-Rod kartu buvo beveik ketverius metus. Jie 2019 m. kovą susižadėjo. Muzikantei tai buvo jau penktos sužadėtuvės!

Kovo mėn. Lopez ir Rodriguez buvo kartu nufotografuoti Dominikos respublikoje. Ten ji filmavosi komedijoje „Shotgun Wedding“. O jis ruošėsi beisbolo sezonui Majamyje. Vėliau A-Rod nuskrido pas savo sužadėtinę. Buvo ir bučinių, ir glamonių – tačiau to neužteko.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*