JENNIFER ANISTON NORI ĮSIVAIKINTI MEKSIKIEČIŲ MERGAITĘ

Closer, TMZ, Bild
2021.04.15
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Los Angeles. Jennifer Aniston (52) planuoja šeimą. Aktorė tariamai nori įsivaikinti vaiką, praneša žurnalas „Closer“.

„Jen yra nuomonės, kad sugrįžimas yra tobulas laikas pranešti visai trupei apie savo kūdikio planus“, – sakė anonimas, turėdamas omeny serialo „Friends“ („Draugai“) sugrįžimą po 17 metų.

Jos „Friends“ draugės Lisa Kudrow (57) ir Courteney Cox (56) jau žinojo šią žinią anksčiau. Dabar ir vyrų trio Matt LeBlanc (53), David Schwimmer (54) bei Matthew Perry (51) sužinojo apie Aniston planus įsivaikinti.

Toliau šaltinis pasakoja, kad Jennifer Aniston planuoja įsivaikinti mergaitę iš Meksikos vaikų namų „Casa Hogar Sion“, kuriuos ji jau seniai remia.

Formalumai turėtų būti baigti birželio mėn.

Jau daug metų spekuliuojama, ar ir kada aktorė panorės tapti motina. Jos pilvas buvo stebimas per lupą. Kartą aktorė sakė, kad jai jau gana klausimų apie vaikus. „Mes, moterys, neprivalome ištekėti ar būti motinomis, kad jaustumėmės pilnavertėmis“, – sakė Aniston.

Tuo tarpu Jennifer Aniston atstovas paneigė gandus apie įsivaikinimą TMZ.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*