JAY-Z DĖL SAVO DUKTERS BLUE IVY IŠMOKO PLAUKTI

spot on news
2021.06.07
Beyoncé & Jay-Z

Beyoncé & Jay-Z

New York. Jay-Z (51) HBO laidoje „The Shop: Uninterrupted“ pasakojo apie savo tėvo vaidmenį ir dukrą Blue Ivy (9). Jis dėl jos net išmoko plaukti!

„Tai yra mūsų santykių metafora: jei ji kada nors įkristų į vandenį, aš negalėčiau jos išgelbėti – negalėjau pakęsti šios minties“, – sakė jis.

Blue Ivy yra Jay-Z ir dainininkės Beyoncé (39) dukra. Nuo 2008 m. susituokusi pora taip pat turi dvynukus Rumi (3) ir Sir (3). Blue Ivy nėra ypač sužavėta svajonių poros sėkme muzikos scenoje, kaip tame pačiame interviu atskleidė Jay-Z. Neseniai eidamas į mokyklą jis jai pasakė, kad jis buvo ypatingai pagerbtas: „Aš pasakiau ‘Ei, pabučiuok mane, aš būsiu Šlovės muziejuje!’. Ji nuėjo ir tiesiog pasakė ‘Iki pasimatymo, tėveli'“.

Gegužės viduryje Ronekrolo Šlovės muziejus paskelbė, ką šiemet papildys išskirtiniais muzikantais. Atlikėjų kategorijoje šalia Jay-Z atsidurs roko legenda Tina Turner (81), dainininkė ir dainų autorė Carole King (79), nepriklausoma grupė „Go-Go’s“, roko grupė „Foo Fighters“ ir „Utopia“ įkūrėjas Todd Rundgren (72). Ceremonija vyks Klivlande, Ohajo valstijoje, 2021 m. spalio 30 d.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*