JAMES ARTHUR: PER LOKDAUNĄ MUZIKA TAPO „STIPRIA SĄJUNGININKE“

spot on news
2021.04.19
James Arthur

James Arthur

London. James Arthur (33) vasarą pristatys ketvirtą albumą, kurio dalį kūrė per lokdauną. Interviu su vokiečių „spot on news“, britų pop žvaigždė atskleidė, ar naujas singlas „Medicine“ yra skirtas jo draugei ir kaip muzika išgelbėjo jį nuo nuolatinės vienatvės.

Apie singlą „Medicine“ dainininkas sakė: „Tai meilės laiškas jai ir viskas, kas padeda žmonėms išgyventi tamsų laiką. Žinia yra ta, kad reikia nuspręsti pasirinkti meilę ir pozityvumą bei sutelkti dėmesį į žmones ir dalykus, kurie jus džiugina, neša ir leidžia geriau jaustis tamsiu laikotarpiu. Tai labai tinka šiam laikui, atsižvelgiant į tai, ką dabar išgyvename visi“.

Kai James Arthur rašė šią dainą, „nebuvo matomos pabaigos ir nebuvo vilties jausmo. Aš turėjau draugų ir šeimos narių, kurie neteko darbo ar susirgo depresija… Tiesiog norėjau, kad daina būtų įkvepianti“.

„Pirmus kelis mėnesius, kai buvau ‘uždarytas’, aš labai bijojau. Aš mutavau į atsiskyrėlį, žaidžiau vaizdo žaidimus ir slėpiausi nuo pasaulio. Kaip ir daugelis žmonių, aš tiesiog jaučiau stresą. Tada mano sena draugė, muzika, tapo stipriausia mano sąjungininke. Aš sukūriau albumą ir buvau labai produktyvus. Vis dėlto pirmaisiais mėnesiais valgiau daug maisto ir „suvalgydavau“ emocijas, todėl ir pradėjau bėgioti bei žygiuoti“, – tęsia Arthur.

„Mes su mergina kasdien vykdavome ilgas ekskursijas ir tai mums padėdavo. Mes bėgome mylią po mylios … tai buvo katarsiška“.

Beje, James Arthur naujo albumo pavadinimo neišdavė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*