JALEEL WHITE – IŠ AKTORIAUS Į KANAPIŲ VERSLĄ

Forbes
2021.04.17
Jaleel White

Jaleel White

Los Angeles. Aktorius Jaleel White (44), geriausiai žinomas iš serialo „Family Matters“, pasuko į pelningą verslą. Dabar amerikietis prekybai pristato naują kanapių liniją.

Dirbdamas su firma „710 Labs“, White pristato „itsPurpl“ kanapių liniją, kuri bus pagrįsta jau egzistuojančios „Purple Urkle“ veislės variantais, praneša žurnalas „Forbes“.

Iš pradžių viskas bus parduodama per patvirtintus pardavėjus Kalifornijoje. JAV valstijoje kanapių vartojimas suaugusiems buvo įteisintas 2016 m. Anksčiau vartoti jas jau buvo leista dėl medicininių priežasčių. „itsPurpl“ prekės ženklas pirmą kartą turėtų būti pristatytas balandžio 20 d.

Jei klientai gerai sutiks bendradarbiavimą, taip pat galima įsivaizduoti „ItsPurpl“ įkūrimą kitose rinkose, sakoma pranešime. Bendradarbiavimas atsirado per aktoriaus ir „710 Labs“ įkūrėjo Bradley Melshenker draugystę. Jiedu susipažino vieno skrydžio metu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*