IŠTEKĖJO LEIGHTON MEESTER

Alfa.lt
2014.02.20
Adam Brody & Leighton Meester

Adam Brody & Leighton Meester

Los Angeles. Staigmena! Leighton Meester (27) susituokė su Adam Brody (34). Vestuvių ceremonija buvo slapta. Apie tai praneša „E! News“.

Televizijos serialo „Gossip Girl“ („Liežuvautoja“) žvaigždė ne per seniausiai ilsėjosi Meksikos kurorte. Prieš tai Meester surengė sužadėtuvių vakarėlį.  Aktorė su savo jau dabar būsimu vyru susižadėjo 2013-ųjų lapkritį – lygiai po devynių mėnesių nuo susitikinėjimų pradžios.

Žymioji pora susipažino 2011 m. vieno šou metu. Tiesa, jie niekada oficialiai nepatvirtino, kad yra pora, taip pat nesakė, kad susižadėjo, o dabar dar ir slapta susituokė. Tai – pirmoji santuoka abiem žvaigždėms.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*