IR VĖL DU TIPAI ĮSIVERŽĖ PAS KARALIENĘ!

spot on news, The Sun
2021.05.03
Elizabeth II

Elizabeth II

Windsor. Karališkojoje valdoje aplink Vindzoro pilį įvyko dar vienas saugumo pažeidimas. Du žmonės esą galėjo netrukdomai perlipti Elizabeth II (95) valdų tvorą.

Du žmonės dar balandžio 25 d. be leidimo įžengė į karalienės valdas Vindzore – praėjus vos kelioms dienoms po panašaus incidento, kaip praneša „The Sun“. Įtariamieji – 31-erių vyras ir 29-erių moteris – tariamai perlipo tvorą priešais karališkąją ložę – netoli vietovės, kur karalienė vaikščioja su savo šunimis ar jodinėja.

Pasak laikraščio, karalienė įsiveržimo metu buvo ne Vindzoro pilies teritorijoje, o jos sūnus Andrew (61).

Pora buvo areštuota ir paleista už užstatą. Likus kelioms dienoms iki įsibrovėlių įsiveržimo, esą Vindzore įvyko dar vienas saugumo pažeidimas. Pranešama, kad 44 metų moteris, kuri esą teigė esanti Andrew sužadėtinė, 20 minučių, kol buvo areštuota, išbuvo pilies teritorijoje!

„Tai stulbinanti klaida. Po pirmo įsibrovėlio visi buvo budrūs, o dabar įvyko tai. Gali lėkti galvos. Tai neatleistina“, – britų bulvariniam leidiniui sakė šaltinis. „Pora ilgai klajojo, kol juos kažkas pastebėjo ir iškvietė policiją. Tuo metu Andrew buvo namuose. Privalu paklausti, kas ten dedasi!“.

Nuo koronaviruso pandemijos pradžios karalienė gyvena beveik vien Vindzoro pilyje. Balandžio 17 d. ten vyko jos vyro princo Philip (†99) laidotuvės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*