IGGY AZALEA NEBIJO KRITIKOS DĖL POGIMDYVINIŲ NUOTRAUKŲ (FOTO)

FirstNews
2020.11.21
Iggy Azalea

Iggy Azalea

Los Angeles. Taip galima atkeršyti savo buvusiam mylimajam. Reperė Iggy Azalea (30) „Instagram“ pasidalino seksualiomis nuotraukomis, kurios darytos praėjus vos 5 mėnesiams po gimdymo.

Prieš beveik pusę metų Iggy pagimdė sūnų Onyx. Tačiau su savo seksualiomis nuotraukomis, regis, atlikėja turi ir tikslą: suerzinti savo eks Playboi Carti (24). Reperė iš pradžių nebuvo tikra, ar jos nuotraukų serija apskritai bus gerai įvertinta. Nuotraukas Iggy Azalea pakomentavo: „Jaučiausi sup*** mielai, bet nei viena nuotrauka neišėjo kaip reikiant!“.

Toliau atlikėja juokauja: „Jei prisimerksite ir greitai brauksite visas tris nuotraukas, tada atrodysiu karštai“.

Iggy ir Playboi Carti nuo 2018 m. vis taikėsi ir skyrėsi. Regis, kūdikis turėjo pabaigti jų santykių krizę. Tačiau praėjusį mėnesį reperė šokiravo savo fanus, pareikšdama, kad ji nutraukė santykius su savo sūnaus tėvu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*