HENRY GOLDING TAPO TĖVU

spot on news
2021.04.07
Henry Golding

Henry Golding

London. Prieš kelias dienas aktorius Henry Golding (34) tapo tėvu. „Instagram“ jis ir jo žmona Liv Lo (35), su kuria jis yra nuo 2016 m. susituokęs, pasidalino žiniomis apie gimimą.

Tai porai pirmasis vaikas. Kūdikio lyties ar vardo jiedu nepanoro išduoti. „Crazy Rich Asians“ žvaigždė tiesiog pasidalino nuotrauka iš ligoninės, kuriame jis matomas su žmona ir vaiku. „Tavo stiprybė mums suteikė daug džiaugsmo. Ačiū, aš myliu tave“, – rašo Golding.

Taip pat ir Liv Lo pasidalino daug nuotraukų iš ligoninės, kurioje ji matoma prieš ir po gimdymo. Komentaruose ji atskleidė kada tiksliai vaikas išvydo pasaulį: „Kovo 31 d. mūsų gyvenimas pasikeitė amžiams“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*