HAYLEY HASSELHOFF NUSIFOTOGRAFAVO NUOGA „PLAYBOY“ (FOTO)

Bild, Playboy
2021.04.15
Hayley Hasselhoff

Hayley Hasselhoff

Los Angeles. David Hasselhoff (68) dukra Hayley (28) nusifotogravo vyrų žurnalui „Playboy“ ir tapo pirmuoju modeliu, didesnių apimčių, atsidūrusi ant erotinio žurnalo viršelio.

Kultinio dainininko ir aktoriaus dukra ne tik nori įrodyti savo modelio savybes, bet ir rodo svarbų pavyzdį. Hayley Hasselhoff vokiečių laikraščiui „Bild“ apie fotosesiją sakė: „Noriu paskatinti moteris mylėti save tokias, kokios yra šiandien. Noriu joms priminti, kad jos yra gražios ir kad mūsų kūnas yra mūsų namai. Turėtume pradėti žvelgti už kitų žmonių idėjų apie socialinius grožio standartus ir pagaliau pripažinti savo vertę, nesvarbu, kokia forma ar dydis“.

Ir: „Noriu moterims ten pasakyti ‘Tu esi mylima ir graži tokia, kokia esi’.“

„Tikiuosi, kad apkūnios moterys, norėdamos susitapatinti su kuo nors ant ‘Playboy’ viršelio, parodys joms, kad jos taip pat yra geidžiamos, matomos, vertinamos, mylimos ir norimos. Tai labai reikšminga akimirka apkūnių formų bendruomenei“.

Ji pati dažnai patyrė patyčias dėl savo išvaizdos: „Ką aš, kaip apkūni moteris, sužinojau per daugelį metų, tai, kad sužeisti žmonės sužeidžia kitus. Turime rodyti pavyzdį ir stovėti už save per meilę sau“.

Amerikietė Hasselhoff su savo fotosesija vokiečių „Playboy“ norėtų išjudinti dabartinį grožio idealą. „Kas sako, kad mano ar kito kūnas neatitinka idealios figūros ar tobulo kūno? Nėra vieno idealaus kūno. Stereotipų laužymas yra pirmas žingsnis įžvelgiant skirtingumo grožį. Šis grožis yra įvairių formų ir dydžių. Aš visada sakau: kova dėl formų yra dar viena kova už lygybę“.

Todėl ji dėkinga „Playboy“ už tai, kad įamžino ją ant viršelio kaip „Curvy Model“.

Ką apie tai sako papa David? „Mano tėvas sakė, kad labai didžiuojasi manimi. Jis mane labai palaiko ir tai yra puikus žingsnis teisinga linkme. Aš teigiamą kūno įvaizdį propaguoju nuo keturiolikos metų“.

Nuotraukas padarė žvaigždžių fotografė Ellen von Unwerth (67). Frankfurtietė gimusi fotografė savo kamera užfiksavo geriausius modelius – Claudia Schiffer (50) ir Naomi Campbell (50), taip pat pasaulio žvaigždes Madonna (62), Rihanna (33), Christina Aguilera (40) ir Britney Spears (39).

Ellen von Unwerth „Bild“ sakė: „Man buvo didžiulis malonumas fotografuoti Hayley vokiečių ‘Playboy’. Ji labai pasitikėjo savimi ir mes puikiai supratome vienas kitą. Buvo nuostabu fotografuoti moterį, kuri yra tokia stipri ir puošni bei nebijanti išreikšti savo aistros“.

Idėja apkūnių formų moterį įamžinti „Playboy“ kilo žurnalo šefui Florian Boitin (53). Jis laikraščiui „Bild“ apie tai sakė: „Hayley yra pirmasis tikras plius dydžio modelis ‘Playboy’ viršelyje visame pasaulyje. Ji yra nepaprasta moteris: sėkminga šou ir mados versle, nors neturi klasikinių modelių matmenų. Šis specialus mišinys mums atrodo labai patrauklus“.

19,w=596,q=high,c=0.bild 19,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*