HARVEY WEINSTEIN KALĖJIME PRARANDA REGĄ

MTO, Fox News
2021.04.17
Harvey Weinstein

Harvey Weinstein

New York. Harvey Weinstein (69) advokatas teigia, kad jo kliento rega sparčiai blogėja.

Seksualinio nusikaltėlio advokatas Norman Effman teisėjui Kenneth Case prašė kliento ekstradicijos į Los Andželą, nes Weinstein reikia pasirūpinti dantų ir akių procedūromis.

Jis taip pat sako, kad garsus prodiuseris netenka dantų. Effman tikina, kad Harvey Weinstein yra beveik aklas ir jam būtina akių operacija. Be to, jam „planuojamos dantų procedūros, kad būtų galima išsaugoti dantis – jam jie krenta, manau, kad šiuo metu keturi [jau iškrito]“.

Pirmadienį (12.04) paaiškėjo, kad Weinstein buvo slapta pareikšti dar vieni kaltinimai dėl išžaginimo Los Andžele. Prieš keletą savaičių kaltinamąjį aktą pateikė Los Andželo didžioji žiuri, pranešė „Fox News“.

Los Andželo valdžia siekia, kad Weinstein būtų apkaltintas seksualiniais nusikaltimais, tačiau šiuo metu jis jau atlieka 23 metų bausmę už išžaginimą ir nusikalstamą seksualinę veiklą Wendo pataisos namuose Erie apskrityje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*