„HARRY POTTER“: MIRĖ HELEN McCRORY

spot on news
2021.04.18
Helen McCrory

Helen McCrory

London. Penktadienį (16.04) mirė filmo „Harry Potter“ žvaigždė Helen McCrory (†52). Jos vyras Damian Lewis (50) patvirtino aktorės mirtį „Twitter“.

Po „didvyriškos“ kovos su vėžiu McCrory mirė ramiai užmigusi savo namuose. „Ji mirė, kaip gyveno – be baimės. Dieve, mes mylime ją ir žinome, kokie esame laimingi, turėję tave mūsų gyvenimuose“, – rašo Lewis. Pora buvo susituokę nuo 2007 m. Jų santuokoje gimė du vaikai.

Londone gimusi Helen McCrory studijavo Londono Meno universitete. Aktorė su velsiškomis ir škotiškomis šaknimis pasirodydavo ne tik mažose TV rolėse, bet ir kino juostose. Vienas garsiausias – „Harry Potter“, kur ji suvaidino Draco Malfoy motiną Narcissa Malfoy.

2017 m. karalienė Elizabeth II (94) aktorei suteikė Britanijos imperijos ordino (OBE) titulą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*