HAILEY BIEBER PAPARACIAI FOTOGRAFAVO PO SIJONU!

spot on news
2021.04.19
Hailey Bieber

Hailey Bieber

Los Angeles. Hailey Bieber (24) pokalbių šou išklojo viską, kaip elgėsi su ja paparaciai. Justin Bieber (27) žmona papasakojo, kad jie fotografavo jai po sijonu.

Žvaigždės neslepia, kad garsumas taip pat turi ir minusų. Visų pirma, nuolatinė paparacių kompanija, kurie visada ieško nuotraukų, priverčia garsenybes pasijusti nejaukiai. Modelis Hailey Bieberis dabar apibūdina, kaip blogai tai gali būti. Ji turėjo net keletą vadinamųjų „Upskirting“ įvykių, kai nuotraukos buvo daromos tiesiog po sijonu!

Paskutinis nemalonus įvykis nutiko visai neseniai, sako Hailey „YouTube“ kanale „The Early Late Show“. Ji kartu su Justin ėjo prie automobilio ir pastebėjo fotografą, kuris nukreipė į jos apačią fotoaparatą. „Aš vilkėjau tikrai trumpą sijoną. Kai įsėdome į automobilį, pasakiau ‘Manau, kad tai buvo blogas kampas. Man neramu, kad jie nufotografavo man po sijonu’. Ką dar būtum norėjęs ten pamatyti?“, – pasakoja Hailey.

Tai sukėlė jos įtarimą, nes anksčiau ji turėjo panašios patirties su „Upskirting“.

Anot modelio, dar dviem atvejais įkyrūs fotografai nufotografavo jos apatinius drabužius jai einant. Šios nuotraukos netgi buvo paskelbtos. „Kai esi moteris ir vyras daro šias nuotraukas, tai jaučiasi labai labai įžeidžiančiai ir nepagarbiai, ir tai nėra gerai“, – interviu „TikTok“ žvaigždei Dixie D’Amelio (19) sakė Hailey.

Ji puikiai žino, kad paparaciai yra įžymybių gyvenimo būdo dalis. Nepaisant to, ji neturi supratimo apie nepagarbą ir visada stengiasi kuo geriau parodyti ribas bendraujant su fotografais.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*