GRĮŽTA „MONROSE“?

RTL
2021.02.20
"Monrose"

"Monrose"

Köln. Senna Gammour (41) kadaise priklausė Europos populiariai merginų grupei „Monrose“. Dabar ji prakalbo apie grupės sugrįžimo galimybę.

Apie tai Senna kalbėjo podkaste su moderatoriumi Martin Tietjen (35): „Manau, kad mano triušiukėms ten einasi puikiai. Jos puikiai išsivystė į jaunas, stiprias moteris, kurios žino, ko nori. Su savo kolegėmis, draugėmis, seserimis turėjau gražų laiką. Ir nors neturime kontaktų, tikiu, kad ten yra gera atmosfera“.

Neseniai sugrįžo kita kultinė merginų grupė „No Angels“. Ar Senna tiki, jog „Monrose“ padarys tą patį? „Manau, kad dabar tiesiog nėra tam laiko“.

Beje, Senna eina buvusios „Monrose“ kolegės Mandy Capristo (30) pėdomis ir dalyvauja RTL šou „Let’s Dance“. Ją šokti mokina įžymusis Detlef D! Soost (50).

Senna Gammour & Martin Tietjen

Senna Gammour & Martin Tietjen

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*