GREITAI PASIRODYS NAUJAS „TAKE THAT“ ALBUMAS!

Daily Star
2020.11.20
Gary Barlow

Gary Barlow

London. Jau ilgą laiką nieko nebuvo girdėti iš „Take That“ stovyklos. Dabar lyderis Gary Barlow (49) fanams pažadėjo didį dalyką.

Barlow teigia, kad grupė sugrįš kai tik tai jis pabaigs savo solinį albumą „Music Played By Humans“. „Daily Star“ dainininkas sakė: „Nuo 2015 m. mes leidome albumus vienas po kito ir rengėme turus. Mes tiesiog norėjome trumpos pertraukos. Aš tiesiog nesugebu nieko neveikti. Privalau kažkuo užsiimti. Esu dainų rašytojas, todėl norėčiau visą laiką treniruoti šiuos raumenukus. (…) Tai buvo mano sprendimas užpildyti laiką, kol grupė vėl sugrįš“.

Beje, „Take That“ paskutinis albumas pasirodė 207 m. Diskas vadinasi „Wonderland“. Ar į grupę grįš Robbie Williams (46), toliau lieka neaišku. Atitinkamų gandų pasirodė jau anksčiau.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*