GRAŽUS GESTAS: JOE BIDEN ŽMONAI NUSKYNĖ GĖLYTĘ PAKELIUI Į LĖKTUVĄ (VIDEO)

dpa, Time Magazine
2021.04.30
Jill & Joe Biden

Jill & Joe Biden

Washington. Jill Biden (69) sako, kad jos vyras, JAV prezidentas Joe (78) visada gerai mokėjo parodyti savo jausmus jai. Kaip konkrečiai tai atrodo dabar jis pademonstravo, o fotografams pavyko įamžinti!

Mažas gestas gali padaryti daug partnerystei. Amerikos prezidentas Joe Biden ir jo žmona Jill jau daugiau nei 40 metų yra susituokę. Nors kai kurios poros po tiek metų atšąla ar net išsiskira, Joe ir Jill viešumoje reguliariai demonstruoja meilę vienas kitam. Su bučiniais, mažais prisilietimais ir žvilgsniais, rašo vokiečių naujienų agentūra „dpa“. Lyg būtų aktoriai prieš kameras Holivudo aikštelėje.

Ketvirtadienį (29.04) per 100 dienų šalies valdymo sukaktį Amerikos prezidentas eidamas per Baltųjų rūmų pievelę link sraigtasparnio, netikėtai pasilenkė ir nuskynė mažą nužydėjusią kiaulpienę. Ją jis įteikė savo mylimajai. Pirmoji šalies ponia gėlytę pasiėmė į sraigtasparnį, su kuriuo jiedu nuskrido į Džordžijos valstiją.

2019 m. „Time Magazine“ straipsnyje Jill Biden pasakojo apie santykius su savo vyru, kuris jai piršosi net penkis kartus! Straipsnyje ji parašė: „Daugeliu atžvilgių Joe ir mano temperamentas papildo vienas kitą.“ Jis padėjo jai išsivaduoti iš savęs, o ji padėjo jam nusileisti ant žemės. Jill yra daug tylesnė, o Joe visada gerai mokėjo rodyti emocijas. „Jis mus abu pakankamai myli“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*