GNTM NUGALĖTOJA ALEX JAU DAUG METŲ KOVOJA TERAPIJOJE

RTL
2021.06.09
Alex Mariah Peter

Alex Mariah Peter

Köln. Šių metų „Germany’s Next Topmodel“ nugalėtoja tapo translytė Alex Mariah Peter (23). Mergina asmeniniame gyvenime turi psichologinių problemų ir bando jas spręsti terapijos pagalba.

Alex Mariah – Heidi Klum (48) šou kaip pirmoji translytė nugalėtoja. Per televiziją ji atrodė visada kietai, tačiau niekas nepastebėjo, kad Alex jau daug metų gydosi.

RTL interviu su Tanja Bülter (49) ir Kena Amoa (50) savimi pasitikinti influencerė dabar atskleidė, kodėl ši profesionali pagalba jai tokia svarbi. Alex: „Man už nugaros buvo metų terapija. Jokios priverstinės terapijos, bet tokia, kurią atlikau savanoriškai – ir darau iki šiol“.

GNTM nugalėtoja apie savo terapiją sako: „Man tai buvo vieta, kur išmokau apmąstyti, pažvelgti į dalykus šiek tiek blaiviau, parodyti šiek tiek emocijų“.

Terapija Alex yra visiškai normali. Būtent todėl tai neturėtų būti tabu tema: „Manau, kad tai tema, kuri Vokietijoje yra labai sunki, nes daugelis žmonių turi neigiamą terapijos atspalvį ir nelinkę ieškoti pagalbos. Ir jei kažko gėda, ypač kai kalbama apie psichinę sveikatą, tu negali su tuo sėkmingai kovoti“.

Ji nesigėdija. Priešingai: atvirai kalbėdama apie lyties keitimą ir terapiją, ji suteikia drąsos daugeliui jaunų žmonių.

Tai, kad ji dabar žinoma visoje šalyje, Alex Mariah Peter taip pat yra labai ypatinga. „Aš vakar skridau į Ibizą ir visi su manimi kalbėjo – nuo policijos pareigūno iki stiuardesės ir kitų keleivių. Tai tikrai pribloškia“, – džiaugiasi Alex

GNTM nugalėtoja gavo 100 000 eurų, naują „Opel“ automobilį ir viršelį ant „Harper’s Bazaar“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*