GINKLUOTA MOTERIS BANDĖ ĮSIVERŽTI Į DRAKE VILĄ

Bild, The Sun
2021.04.01
Drake

Drake

Toronto. Į Drake (34) 100 mln. eurų (~93 mln. eurų) kainuojančią prabangią vilą buvo bandyta įsilaužti. Nusikaltėlė turėjo peilį, o reperis tuo metu buvo namuose!

Tačiau toli ginkluota moteris nenuėjo. Apsaugos vyrukai ją sučiupo dar prieš bandant patekti į teritoriją. Ji smurtavo ir buvo perduota policijai. Policijos atstovas britų laikraščiui „The Sun“ sakė: „Nėra aišku, ko ji norėjo šiame name. Bet ji neturėjo kontakto su turto savininku“.

Drake vila yra 4600 kv. m padengta marmuru. Atlikėjas turi kino salę, kambarį savo daugiau nei 180 muzikinių apdovanojimų ir garažą dešimčiai automobilių. Savo dainos „Toosie Slide“ klipą jis nufilmavo būtent čia.

Beje, tai jau antras kartas, kai nepažįstama moteris norėjo patekti pas Drake. 2017 m. kita gerbėja (?) sugebėjo patekti į jo valdas Pietų Kalifornijoje, kur mėgavosi alkoholiniais gėrimais, rašo vokiečių „Bild“.

Tarp kitko, Drake pasiekė naują rekordą. Su EP „Scary Hours 2“ dainomis jis atsidūrė 1, 2 ir 3 vietose Amerikos singlų tope Billboard HOT 100. To nepasiekė nei „The Beatles“, nei Ariana Grande (27).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*