GHISLAINE MAXWELL VERTĖ 14-METĘ MYLĖTIS SU JEFFREY EPSTEIN?

Bild
2021.04.04
Jeffrey Epstein & Ghislaine Maxwell

Jeffrey Epstein & Ghislaine Maxwell

New York. Ghislaine Maxwell (59) jau ilgą laiką sėdi kalėjime. Dabar šalia ankstesnių seksualinės prievartos kaltinimų atsirado dar vienas – tariamai ji vertė 14-metę merginą santykiauti su savo partneriu Jeffrey Epstein (†66).

JAV prokurorai šią savaitę Niujorko teisme pateikė patikslintą kaltinamąjį aktą, kuriame dabar yra aštuoni kaltinimai, o ne šeši. Dabar Maxwell, buvusi velionio nusikaltėlio Jeffrey Epstein draugė, taip pat kaltinama „prekyba seksu su nepilnamete“ ir „sąmokslu prekybai seksu“.

Be to, dokumente nurodoma dar viena auka ir pratęsiamas nusikaltimo laikotarpis: anksčiau įtarimai buvo susiję su 1994–1997 metais, dabar laikotarpis tęsiasi iki dešimties metų – nuo 1994 iki 2004 m.

„Bild“ rašo, kad ketvirtoji naujajame kaltinamajame akte nurodyta auka 2001 m. buvo 14 metų, kai Maxwell ir Epstein verbavo ją ir privertė atlikti seksualinius veiksmus su Epstein jo dvare Palm Beach’e, Floridoje.

Pagal kaltinamąjį aktą paauglė buvo „kelis kartus seksualiai išnaudota“ ir priversta dėvėti tam tikrus apatinius rūbus.

Be to, teigiama, kad ji buvo verčiama įdarbinti daugiau mergaičių 2001–2004 m. laikotarpyje, už kurias esą Maxwell gavo „šimtus dolerių grynųjų“.

Ghislaine Maxwell FTB pagavo 2020 m. liepos pradžioje po ilgo katės ir pelės žaidimo. Nauji kaltinimai yra rimčiausi ir dėl to gali vėluoti teismo pradžia, kuri numatyta 2021 m. liepos mėn.

Moteriai gresia įkalinimas iki gyvos galvos. Šiuo metu ji yra areštinėje Niujorke, buvo atmestos kelios paraiškos dėl laisvės atėmimo – dėl pabėgimo rizikos.

Teigiama, kad karalienės sūnus princas Andrew (61) taip pat pateko į Epstein bylą ir turėjo lytinių santykių su nepilnamete maždaug prieš 20 metų. Įtariama auka, tuomet 17-metė Virginia Giuffre (37), kaltina jį išžaginimu.

Princas Andrew neigia visus kaltinimus.

Jeffrey Epstein nusižudė 2019 m. rugpjūčio 10 d. savo kalėjimo kameroje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*