GHISLAINE MAXWELL: PASIRODĖ PIRMOJI NUOTRAUKA IŠ KALĖJIMO!

Bild
2021.05.01
Ghislaine Maxwell

Ghislaine Maxwell

New York. Niujorko kalėjime Ghislaine Maxwell (59) laukia teismo dėl prekybos nepilnametėmis mergaitėmis seksui su Jeffrey Epstein (†66), tariamai princu Andrew (61) ir kitais vyrais. Dabar pasirodė pirmoji nuotrauka iš kalėjimo – su mėlyne po akimi!

Maxwell advokatas skundžiasi dėl savo klientės sveikatos kalėjime. Buvusi visuomenės ponia kenčia nuo miego sutrikimų ir užgauliojimų, rašo Maxwell advokatas laiške vienam JAV teismui. Prie laiško jis pridėjo Maxwell nuotrauką iš už grotų. Joje aiškiai matyti mėlynė po kaire moters akimi.

Kaip atsirado mėlynė, nėra žinoma. Kaip rašoma laiške, Ghislaine Maxwell mėlynę po akimi pastebėjo tik, kai pamatė savo atspindį nagų žirklutėse. Veidrodžio ji neturi, baiminantis, jog įtariamoji gali nusižudyti, kaip padarė Epstein savo kameroje.

Kas 15 min. kalėjimo prižiūrėtojai tikrina jos kamerą, pasišviesdami žibintuvėliu. Todėl jos advokatas laiškė reikalauja susilaikyti nuo naktinių patikrinimų. Jie daro neigiamą poveikį jos „sveikatai, gerovei ir gebėjimui pasiruošti bei ištverti procesą“.

Atsakingas teisėjas liepė išsiaiškinti, ar įmanoma Ghislaine Maxwell naktį tikrinti tik akimis, nešviečiant į kamerą žibintuvėliu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*