GHISLAINE MAXWELL KALĖJIMO KAMEROJE NET NENULEIDŽIA ŠŪDŲ?

Bild, The New York Times
2021.04.14
Ghislaine Maxwell & Kevin Spacey

Ghislaine Maxwell & Kevin Spacey

New York. Ghislaine Maxwell (59) šiuo metu Niujorko kalėjime laukia savo teismo. Kalėjime esą velionio seksualinio nusikaltėlio ir pedofilo Jeffrey Epsteino (†66) mergina yra tikra apsileidėlė. Kalbama, kad ji net nenuleidžia šūdų, atlikusi „didelį reikalą“.

„The New York Post“ rašo, kad Maxwell kameroje yra tikra netvarka. Moteriai prie kaltinimų buvo pridėti dar du punktai – „prekyba seksu su nepilnamečiu“ ir „sąmokslas prekybai seksu“, – todėl 2021 m. liepos mėn. Planuoto teismo pradžia greičiausiai bus atidėta.

Manheteno federaliniam teismui pateiktuose dokumentuose sakoma, kad Maxwell net nenuleidžia vandens pasinaudojus tualetu savo savo kameroje.

Vasario mėnesį jos advokatai teigė, kad Maxwell netinkamai elgėsi kalėjime per kalėjimo sargybinių surengtą kratą ir buvo priversta susitvarkyti. Teigiama, kad ji neteko svorio ir plaukų dėl savo blogos higienos.

Liudininkai teigia, kad sargybiniai privertė Maxwell išsivalyti jos kamerą tik todėl, kad ji atrodė kaip šiukšlynas ir „beprotiškai smirdėjo“.

„Peržiūrėjęs kameros medžiagą, Metropolitan Detention Center padarė išvadą, kad krata buvo atlikta tinkamai ir kaltinamojo skundas dėl šio įvykio yra nepagrįstas“, – teigiama teismui pateiktuose dokumentuose.

Ghislaine Maxwell areštas 2020 m. liepos pradžioje JAV rytinės pakrantės valstijoje Naujajame Hampšyre buvo įspūdingas įvykis Epstein byloje. Teigiama, kad multimilijonierius daugelį metų seksualiai išnaudojo nepilnametes merginas ir jaunas moteris bei kurstė jas prostitucijai – o Maxwell, be kita ko, užverbavo merginas ir moteris. Vyras buvo areštuotas 2019 m. liepą ir rugpjūtį rastas negyvas savo Manheteno kalėjimo kameroje, rašo „Bild“.

Ghislaine Maxwell dabar gresia įkalinimas iki gyvos galvos. Keletas prašymų paleisti už užstatą buvo atmesti dėl pabėgimo rizikos (Play Radio apie tai jau rašė).

7,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*