„FORBES“: KIM KARDASHIAN – MILIJARDIERĖ!

Forbes, Bild
2021.04.07
Kim Kardashian

Kim Kardashian

Los Angeles. Kas galėjo pagalvoti, kad ji dar gali mus nustebinti… Daugeliui žvaigždžių skyrybos gerokai kerta per piniginę, tačiau Kim Kardashian (40) skyrybos su Kanye West (43) realybės šou žvaigždei po skyrybų neturės mažiau nei 1 mlrd. JAV dolerių.

Bendras poros turtas vertinamas 2,1 mlrd. JAV dolerių ir dabar jie jį turi pasidalinti. Tačiau užtikrintai Kim gali išgyventi ir be savo vyro. Žurnalas „Forbes“ paskaičiavo, kad moteris jau yra milijardierė!

Spalį Kardashian turtas buvo vertinamas 780 mln. JAV dolerių. Anot finansų žurnalo, praėjus vos pusmečio nuo to, jos turtas jau buvo perkopęs 1 mlrd. JAV dolerių ribą.

Dabar Kim Kardashian yra tame pačiame klube kaip ir TV deivė Oprah Winfrey (1,2 mlrd. JAV dolerių).

Kardashian daugiausiai pajamų uždirbo iš savo kosmetikos linijos „KKW Beauty“ ir madų prekės ženklo „Skims“. Praėjusiais metais Kim savo firmos 20 proc. akcijų pardavė vokiečių grožio koncernui.

Dalį pajamų ji gauna iš realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“. Šou šiemet po 20 sezonų bus nutrauktas, tačiau Kardashian-Jenner klanas jau turi naują sutartį su „Hulu“, kuris priklauso „Disney“ dėl naujo šou.

Beje, turtingiausia pasaulio moterys yra prekybos centrų tinklo „Walmart“ paveldėtoja Alice Walton (71), kuri turi daugiau nei 60 mlrd. JAV dolerių. Turtingiausių žmonių (tarp vyrų ir moterų) tope Kim yra „tik“ 2674 vietoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*