„FOO FIGHTERS“ SURENGS PIRMĄ KONCERTĄ MILŽINIŠKOJE ARENOJE

The New York Times
2021.06.10
Dave Grohl ("Foo Fighters")

Dave Grohl ("Foo Fighters")

New York. Žiebtuvėliai ore, dainuojanti minia – kas nenorėtų grįžti į koncertą po daugiau nei metus trukusios pertraukos ir apribojimų? JAV palaipsniui švelnina koronos pandemijos priemones ir „Foo Fighters“ tuo pasinaudos.

David Grohl (52) su savo grupe šią vasarą sugros Niujorko arenoje – tūkstančių žmonių akivaizdoje. Žinoma, bus tam tikrų apribojimų dėl higienos.

Kaip rašo „The New York Times“, koncertas vyks Madisono aikštėje. Lankytojams nereikės nei kaukės, jie neprivalės laikytis saugaus atstumo taisyklių. Arenos užimtumui taip pat neturėtų būti jokių apribojimų – turėtų būti laisvos visos 20 000 vietų. Tačiau yra vienas niuansas: kiekvienas lankytojas turės būti du kartus paskiepytas nuo koronaviruso, kad galėtų patekti į Madisono aikštę. Tam reikės pateikti vakcinacijos pažymėjimą.

Šiuo pasirodymu Niujorkas švenčia pirmąjį pilnai lankytiną koncertą nuo pandemijos pradžios 2020 m. kovo mėn. „Šios dienos laukėme metus“, – sakoma grupės pranešime „Twitter“. Gerbėjai turėtų ruoštis ilgai nakčiai ir garsiam riaumojimui.

„Foo Fighters“ iš tikrųjų praėjusiais metais paskelbė savo turą, tačiau dėl pandemijos turėjo jį atidėti ir galiausiai atšaukti. Planuojama, kad renginys vyks birželio 20 d. – bilietų pardavimas prasideda šį penktadienį (11.06).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*