EVELYN SAKASH BUVO RASTA NEGYVA TARP ŠIUKŠLIŲ

spot on news
2021.04.04
Evelyn Sakash

Evelyn Sakash

New York. „Orange Is The New Black“ ir „Law & Order“ išgarsėjusi „Emmy“ laureatė Evelyn Sakash (†66) savo dienas baigė tarp šiukšlių. Filmų dizainerė buvo rasta savo namuose.

Šešis mėnesius Sakash buvo pripažinta kaip dingusi be žinios. Praėjusį antradienį (30.03) menininkė buvo rasta savo namuose Niujorke ant virtuvės grindų, palaidota šiukšlių krūvoje. Niujorko policijos departamento (NYPD) atstovas „People“ patvirtino liūdną žinią apie mirtį.

TV žvaigždės kūną antradienį aptiko valymo komanda, kurią Evelyn sesuo Ellen Brown pasamdė. Išsigandę darbuotojai nedelsdami pranešė policijai, kai juos ištiko šokas. Koroneris dabar turėtų išaiškinti Evelyn Sakash mirties priežastis. Tyrėjai šiuo metu atmeta nusikaltimą.

Buvo žinoma, kad Sakash turėjo problemų kaupti ir rinkti nenaudingus daiktus. Tai paaiškintų kalnus šiukšlių jos bute. Jos sesuo po Evelyn mirties pareiškė nenorinti, kad jos sesuo būtų prisiminta kaip „Messie Queen“ („Šiukšlių karalienė“ – liet. k.).

Kol kas lieka nepaaiškinama, kodėl Evelyn kūnas buvo rastas tik praėjus šešiems mėnesiams po jos dingimo. „Tai pražūtinga“, – interviu „New York Daily News“ sakė sielvartaujanti sesuo.

N7AF7K2CCBHX7AUQZELWOR57UU evelyn

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*