„EUROVISION“ ĮVYKS SU PUBLIKA

spot on news
2021.04.05
Jendrik Sigwart

Jendrik Sigwart

Rotterdam. „Eurovision“ dainų konkursas 2020 m. pirmą kartą istorijoje buvo atšauktas dėl koronos pandemijos. Šiais metais ESC įvyks. Ir su žiūrovais prie scenos!

Nyderlandų organizatoriai praėjusią savaitę patvirtino, kad ESC įvyks su publika. Hagos valdžia nurodė, kad visi dalyviai, darbuotojai už scenos ir žiūrovai turės atlikti koronaviruso testą. Kartu tai bus tyrimo dalis. Nyderlandų tyrimo projekte bus tiriama, ar ir kaip galima saugiai organizuoti renginius su auditorija koronos laikais.

Nyderlandai nuo gruodžio vidurio yra lokdaune, o atlaisvinimų iki šiol nematyti. Taip pat nėra aišku, kaip bus išspręsti kelionių apribojimai.

Visuose devyniuose šou – šeši iš jų bus viešos repeticijos – bus galima įleisti maksimum 3500 žiūrovų. Tai yra maždaug pusė galimos auditorijos. Organizatorių teigimu, būtina sąlyga yra ta, kad kiekvieno testo rezultatas būtų neigiamas. Prodiuseris Sietse Bakker (36) pasveikino sprendimą: „Mes apie tai galėjome tik pasvajoti“.

Vis dėlto, jei dalyviai negalės atvykti į konkursą, pusfinalių ir finalo metu bus rodomas įrašas. Visi pasirodymai yra nufilmuoti scenose kitose šalyse. Pvz., Vokietijos atstovo Jendrik (26) gyvas pasirodymas buvo nufilmuotas Vilniuje (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*