ELTON JOHN DIRBA SU „METALLICA“ IR MILEY CYRUS

spot on news
2021.04.04
Elton John

Elton John

London. Muzikiniu požiūriu tai bus neįprasta: seras Elton John (74), metalo grupė „Metallica“ ir paauglių dievaitė Miley Cyrus (28)!

Savo muzikiniame šou „Rocket Hour“ per „Apple Music“ britų žvaigždė sakė: „Per lokdauną aš kai ką sukūriau kartu su ‘Metallica’. (…) Paskutiniu metu nedariau jokių ‘Elton’ dalykėlių, bet su kitais žmonėmis prodiusavau nuostabius dalykus“.

Nors toliau dainininkas nekalbėjo apie projektą, Miley Cyrus dar sausį atskleidė, kad dirbo kartu su Elton John ir „Metallica“.

Cyrus, planuojanti albumą su „Metallica“ dainų koveriais, pokalbyje su radijo stotimi „Capital FM“ atskleidė, kad su John įrašė naują „Nothing Else Matters“ versiją. Britas grojo pianinu. „Labai džiaugiuosi dėl bendro darbo“, – sakė ji. „Turiu omeny, Elton John ir ‘Metallica’ ir aš… Man patinka, kai sudėtis ne visai tinka“.

Kada pasirodys keistos sudėties projektas, abu atlikėjai neatskleidė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*