ELLEN POMPEO: DARBO ATMOSFERA „GREY’S ANATOMY“ BUVO TOKSIŠKA

Bild
2019.06.11
Ellen Pompeo

Ellen Pompeo

Los Angeles. TV serialas „Grey’s Anatomy“ („Grei Anatomija“) Ellen Pompeo (49) pavertė superžvaigžde. Visgi, aktorė sako, kad seriale vyravo slogi atmosfera.

15 sezonų Pompeo vaidina seriale Meredith Grey. Dabar JAV TV šou „Variety’s Actors On Actors“ ji pasidalino kritiniais prisiminimais iš filmavimo aikštelės. „Pirmuosius dešimt metų kilo kultūrinės problemos ir buvo labai blogas elgesys – tai buvo iš tikrųjų labai toksiška darbo atmosfera“. Pompeo nedetalizavo, ką konkrečiai turėjo omeny.

Tačiau „Grey’s Anatomy“ lydėjo ne vienas skandalas. Pvz., 2006 m. kilo ginčas tarp aktoriaus Isaiah Washington (55) ir T. R. Knight (46). Washington homoseksualumo neslepiantį T. R. Knight kelis kartus pavadino „gėjūkščiumi“. 2007 m. galiausiai Isaiah Washington buvo atleistas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*