ELIZABETH II DABAR TURI SAVO ALAUS PREKĖS ŽENKLĄ

People
2021.05.11
Elizabeth II

Elizabeth II

London. Karalienė Elizabeth II (95) pradėjo pardavinėti alų, pagamintą iš augalų, išaugintų jos Sandringhamo valdoje Norfolke.

Tai Bekingemo rūmai patvirtino žurnalui „People“. Atitinkamai alus parduodamas „Sandringham“ dovanų parduotuvėje už 4,60 euro už pusės litro butelį. Yra du tipai: šalto filtravimo, tradicinis angliškas „Bitter“ ir stipresnis auksinis IPA, kurį parduotuvėlė apibūdina kaip „unikaliai natūralų“.

Alų gamina „Barsham“ alaus darykla Norfolke iš ekologiškų „Laureate Spring“ miežių, išaugintų Sandringhamo žemės ūkio paskirties žemėse. Buteliai pavadinti „Sandringham“. Be triušio ir fazano nuotraukų, etiketėje taip pat rašoma: „Pagaminta JK Sandringham Estate“ ir „The Sandringham Estate yra rojus fazanams, triušiams, pelėdoms ir daugeliui kitų miške ir fermos žemėse gyvenančių gyvūnų rūšių“.

Tai ne pirmas kartas, kai Didžiosios Britanijos karalienė užsiima alkoholio gamyba. „Sandringham“ dovanų parduotuvėje jau prekiaujama jos džinu, pagamintu rūmų alkoholio varykloje. Ingredientai tam yra paimti iš Londono rūmų parko.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*