DREW BARRYMORE SAVO ŠOU IŠSITATUIRAVO RANKĄ (VIDEO)

RTL
2021.05.11
Drew Barrymore

Drew Barrymore

Los Angeles. Drew Barrymore (46) prieš kameras leido padaryti jai tatuiruotę. Ašarų taip pat buvo!

Holivudo aktorė išsitatuiravo anglų kalba užrašą „Namai yra ten, kur esame“. Tai jai sukėlė daug emocijų, todėl Drew išspaudė ne vieną ašarą. „Mano akys dega, nes aš tiek daug verkaiu“, – paaiškino ji po akcijos „Instagram“ video.

„Norėčiau, kad žmonės žinotų: nesvarbu, kur juos pasaulis nublokš, jei jiems pasiseks ką nors mylėti, tuomet tai teikia pasitenkinimą. Niekada nežinojau, ką reiškia turėti namus, kol nesusilaukiau savo dukrų“, – entuziastingai pasakoja Barrymore, kuri kalba apie savo dukras Olive (8) ir Frankie (7), kurių susilaukė su savo eks vyru Will Kopelman (42).

„Tuo metu galvojau, kad sukursiu namus, kurie bus amžiams ir tokie stiprūs. Bet tada gyvenimas ir mūsų planai pasikeitė“, – tęsė Drew Barrymore, turėdama omeny skyrybas su Will 2016 m.

Vėliau aktorė gyveno nuomojamuose namuose su savo mergaitėmis. Kad aktorė negalėjo įgyvendinti savo planų vaikams, tuo metu ją nuliūdino. „Tai paskatino suvokti, ką namai iš tikrųjų reiškia man. (…) Kad ir kur bebūtume kartu, tai yra mūsų namai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*