DMX ŠEIMA PRAŠOSI UŽ JĮ MELSTIS

HipHop.de
2021.04.05
DMX

DMX

New York. DMX (50) dėl perdozavimo patyrė širdies smūgį ir pateko į komą. Dabar jis guli ligoninėje, o jo gyvybę palaiko specialūs aparatai. Jo šeima prašo melstis už jo gyvybę.

Vėl ir vėl pasirodo gandų, kad DMX dabar yra tik „daržovė“ ir nėra šansų, kad jis vėl bus pilnavertis žmogus ar net pabus iš komos. Buvo gandų ir apie tai, kad reperis jau mirė. Siekdama išaiškinti melagingus teiginius socialiniuose tinkluose, šeima dabar paskelbė būsenos atnaujinimą apie DMX būklę.

Po to, kai per Velykas (04.04) socialiniuose tinkluose paplito tokios žymos kaip #RIPDMX, DMX šeima dabar paskelbė išskirtinį pareiškimą per „VladTV“. Ten artimieji pareiškė, kad reperis vis dar yra itin kritinės būklės. Be to, jis ir toliau remiasi gyvybę palaikančių aparatų pagalba, kad išliktų gyvas.

„Mes skelbiame šį pareiškimą norėdami suvaldyti visus melagingus teiginius socialinėje žiniasklaidoje. Praėjusį vakarą Earl DMX Simmons buvo nugabentas į ligoninę, kai jis sukniubo namuose. Šiuo metu jis yra kritinės būklės reanimacijoje. Jis visą gyvenimą buvo karys. Ši situacija yra tik dar viena kliūtis, kurią jis privalo įveikti“.

Prie ligoninės, kurioje guli DMX, būriuojasi fanai, baikeriai ir jo įkurtos leidybinės kompanijos „Ruff Ryders“ darbuotojai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*