DMX LIGONINĖJE DIAGNOZUOTAS KORONAVIRUSAS

VladTV, TMZ
2021.04.07
DMX

DMX

Los Angeles. DMX (50), kuris šiuo metu po narkotikų perdozavimo, širdies smūgio ir nugrimzdimo į komą, ligoninėje diagnozuotas ir Covid-19 virusas.

VladTV praneša, kad jie gavo informaciją, kurioje nurodoma, kad reperio koronaviruso testas buvo teigiamas. DMX lankytojai yra atidžiai stebimi. Tik keli asmenys gavo leidimą pabūti su komoje gulinčiu dainininku.

DMX vadybininkas Steve Rifkind (59) TMZ sakė: „Yra keli žmonės, turintys netikslią informaciją apie jo savijautą, o tai nėra naudinga ir produktyvu. Rytoj jam bus atliekami tolesni smegenų funkcijos tyrimai, o jo šeima nuspręs, kas geriausia. Mes vertiname jūsų maldas ir palaikymą.“

Yra pasirodę gandai, kad šeima gali nuspręsti atjungti DMX nuo gyvybę palaikančių aparatų ir tada reperis mirs. Kiti praneša, kad jis jau penktadienį (02.04) mirė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*