DIETER BOHLEN APIE IŠSISKYRIMĄ SU RTL: TAI NEBUVO DĖL PINIGŲ (VIDEO)

Münchener Abendzeitung
2021.04.06
Dieter Bohlen

Dieter Bohlen

Palma de Mallorca. Dieter Bohlen (67) pagaliau nutraukė tylą po išsiskyrimo su RTL, kuriame beveik 20 metų buvo „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės) ir „Das Supertalent“ žiuri pirmininkas. Dabar jis įvardijo priežastį, kodėl RTL nusprendė atsisakyti jo paslaugų.

Trumpame video „Instagram“ Vokietijos pop titanas raso: „Ne, tai niekada nebuvo dėl pinigų. Tai nebuvo esmė. Ne, aš neišsigandau. Nebuvau piktas. Visai“, – pradeda Bohlen savo vaizdo įraše iš Maljorkos, kur dabar jis leidžia laiką.

Buvo kalbama apie Dieter Bohlen nesutarė su RTL dėl iki šiol buvusio 2,5 mln. eurų metinio atlyginimo. TV kanalas „tiesiog norėjo eiti nauju keliu“. Transliuotojas nori tapti šeimai draugišku kanalu, o Dieter yra „revoliucionierius“, kaip jis apie save sako.

Pop titanas gali „gerai suprasti“ argumentus. Jis yra toks, koks yra ir visada sakys tiesą, tęsia Bohlen. Jis DSDS komisijoje pasižymėjo itin aštria, kartais žiauria kritika dalyvių atžvilgiu. Ir jis nenori pasikeisti. Priešingai: „Aš ir toliau save optimizuosiu, būsiu dar atviresnis ir sugalvosiu dar daugiau posakių“.

Dieter Bohlen po žinios, kad RTL atsisako jo paslaugų, pasiėmė dviejų savaičių biuletenį. Todėl jis nebepasirodė DSDS pusfinalyje ir finale praėjusį šeštadienį (03.04). Žiuri šalia Mike Singer (21) ir Maite Kelly (41) sėdėjo Thomas Gottschalk (70).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*