DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE AUGA KASEČIŲ PARDAVIMAI

FirstNews
2020.07.28
Dua Lipa "Future Nostalgia" kasetė

Dua Lipa "Future Nostalgia" kasetė

London. Nepaisant augančių dainų transliacijų tokiose platformose, kaip „Spotify“ ar „Amazon Music“, klausymo skaičiui, Didžiojoje Britanijoje vis mieliau klausosi kasečių.

Tai dabar praneša oficialius topus Jungtinėje Karalystėje sudaranti firma „Official Charts Company“. 2020 m. kasečių buvo nupirkta Anglijoje dvigubai tiek, kiek 2019 m. per visus metus. Kasečių pardavimas išaugo 103 proc. ir „Official Charts Company“ kalba apie „labiausiai neįtikėtiną muzikos formatų pradininko sugrįžimą“.

Daugiausiai kasečių pardavė Lady Gaga (34), Selena Gomez (28), Dua Lipa (24), „The 1975“ ir australų grupė „5 Seconds Of Summer“.

Beje, kompaktiniai diskai taip pat Didžiojoje Britanijoje yra gausiai perkami, kaip niekada jau daug metų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*