DEMI LOVATO NORI ĮSIVAIKINTI

RTL
2021.04.02
Demi Lovato

Demi Lovato

Los Angeles. Demi Lovato (28) turi didelių planų. Dainininkė jau galvoja apie vaikus. Ir būtent – ji nori juos įsivaikinti.

Podkaste „The Joe Rogan Experience“ dainininkė atskleidė, kad praleido geriausią laiką nėštumui. Nepaisant to, ji nori vaikų. „Aš tiesiog nematau galimybės pastoti“, – pasakojo ji podkaste.

Panašu, kad su Max Ehrich (29) jauna moteris buvo atradusi meilės laimę. Tačiau praėjus tik dviem mėnesiams po jų žaibiško sužadėjimo, įvyko žaibiškas išsiskyrimas. Tariamai Demi metė vaikiną SMS žinute. „Aš jau mačiau save susituokusią, galbūt dabar būčiau nėščia, bet taip nėra“, – atsiduso Demi.

Tačiau Demi dabar mieliau norėtų įsivaikinti nei pastoti. Juk ji net nežino, ar dėl savo seksualinės orientacijos turi galimybę pastoti: „Aš taip pat nežinau, ar vėl susitiksiu su vyru“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*