DAVID ODONKOR SKIRIASI PO 15 METŲ

spot on news
2021.06.08
David Odonkor

David Odonkor

Düsseldorf. Suzan (36) ir David Odonkor (37) nusprendė po 15 metų pasukti skirtingais keliais. Buvęs Pasaulio futbolo čempionas patvirtino laikraščiui „Bild“, kad skiriasi su žmona.

Nors jiedu daugiau nėra pora, tačiau meilė ir pagarba ir toliau tarp jų lieka, kaip paaiškino futbolininkas. „Mes kartu turėjome 15 bendrų nuostabių metų ir nuostabią dukrą, dėl kurios mes visada būsime kartu“, – pridūrė Odonkor.

Pora susipažino 2005 m. ir po metų susituokė. 2008 m. jiems gimė dukra Adriana (12). Dėl savo karjeros „Betis Sevilla“ trumpam persikėlė į Ispaniją.

Po karjeros pabaigos David Odonkor dažnai buvo matomas TV šou. 2015 m. jis laimėjo trečią sezoną „Promi Big Brother“, 2017 m. su savo žmona jis dalyvavo RTL šokių projekte „Dance Dance Dance“. Dažnai jis matomas RTL šou „Comeback oder weg“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*