DAVID DUCHOVNY NORĖJO ATSISAKYTI FILMUOTIS „THE X-FILES“

spot on news
2021.04.08
David Duchovny

David Duchovny

Los Angeles. Vos per plauką David Duchovny (60) gyvenimas galėjo susiklostyti visai kitaip. Jis atskleidė, kad nebuvo sužavėtas pasiūlymu filmuotis vėliau kultiniu tapusiame seriale „The X-Files“ („X-Failai“).

Aktorius išgarsėjo būtent nusifilmavęs šiame seriale prieš maždaug 30 metų suvaidinęs agentą Fox Mulder. Podkaste „Literally! With Rob Lowe“ Duchovny atskleidė, jog iš pradžių manė, kad „The X-Files“ netaps populiariu serialu. „Tuo metu buvau labai susidomėjęs savo draugės režisierės kitu filmu ir privalėjau pasirinkti tarp jo ir ‘The X-Files’ įvadinės serijos“, – sakė David Duchovny.

„Savo agentams pasakiau, kad nenoriu to daryti. Ji buvo draugė ir nenorėjau jos nuvilti“, – apie pasirinkimą tarp serialo ir pažįstamos režisierės kalbėjo aktorius.

Tuo metu jis negalėjo įsivaizduoti, kur nuves serialas „The X-Files“. „Kalbama apie ateivius. Kiek ilgai tai eis? Gera įvadinė serija, bet arba matai ateivius, arba ne“, – tada galvojo David Duchovny.

„Nesidomėjau sąmokslo teorijomis. Todėl buvau visiškai pasirengęs atsisakyti vaidmens“. Tačiau Duchovny laimei, jo agentai sugebėjo jį įkalbėti nusifilmuoti įvadinėje serijoje.

Aktoriui šiandien yra „baugu“ pagalvoti, kad jis vos nepraleido progos: „Nebūčiau atidaręs šių durų, niekada nebūtų nieko įvykę“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*