DAVID BECKHAM TAPS „DISNEY“ ŽVAIGŽDE

dpa
2021.04.16
David Beckham

David Beckham

Los Angeles. Futbolas yra jo gyvenimas – dabar ir per „Disney+“. David Beckham (45) pasirašė sutartį su transliavimo platforma.

„Disney+“ planuoja formatą su buvusia futbolo žvaigžde. „Save Our Squad“ („Išsaugok mūsų komandą“) – taip vadinasi naujas dokumentinis serialas. „Disney“ tai vadina „širdį glostančiu serialu, kuriame Beckham grįžta į Rytų Londono futbolo aikštes, kuriose jis žaidė būdamas vaiku“. Ten David Beckham patars jaunai komandai, kuri kovoja dėl išgyvenimo lygoje.

Beckham cituojamas žodžiais: „Atrasti ir puoselėti jaunus talentus yra labai svarbu žaidime ir nuostabu dirbti šiame projekte su ‘Disney+’.“

Kada doku serialas pasirodys platformoje ir kiek bus serijų, lieka neaišku.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*