DAMIAN HURLEY PASO NUOTRAUKOSE ATRODO TIKRAI SEXY! (FOTO)

RTL
2021.06.09
Damian Hurley

Damian Hurley

Los Angeles. Geri mamos genai: Liz Hurley (55) sūnus Damian (19) „Instagram“ rodo savo ką tik padarytas paso nuotraukas – ir fanai tiesiog miršta iš pavydo!

Nors dauguma pasaulio gyventojų šiose nuotraukose dažniausiai atrodo kaip ieškomas nusikaltėlis, vaikinas atrodo tiesiog sexy! „Naujos paso nuotraukos! Taip, pone! Paruošta vasarai“, – entuziastingai apie „Instagram“ paskelbtą nuotraukų rinkinį rašo Damian, dirbantis modeliu. Matyt, jis turi kelionių planų artimiausioms savaitėms.

Damian Hurley nuotraukose atrodo toks karštas, kad jo pasekėjai negali patikėti. „Kieno paso nuotraukos atrodo tokios tobulos?“, – skundžiasi gerbėjas. „Tu iš tikrųjų esi vienintelis pažįstamas žmogus, puikiai atrodantis tokiose nuotraukose“, – stebėjosi kita sekėja.

Daugelis komentaruose po nuotraukomis skelbia tik liepsnų ir širdies formos jaustukus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*