CODY SIMPSON: SANTYKIAI SU MILEY CYRUS BUVO „TIK FAZĖ“

spot on news
2021.06.07
Cody Simpson

Cody Simpson

Los Angeles. Ar prasidės rožių karas tarp Cody Simpson (24) ir Miley Cyrus (28). Nors pora dar praėjusį rugpjūtį išsiskyrė, tačiau dabar australų dainininkas pasisakė, ką galvoja apie jųdviejų santykius.

Pora kartu buvo nuo 2019 m. spalio iki 2020 m. rugpjūčio. „Manau, kad tai buvo tik ta viena fazė, kurią tu išgyveni ir iš to daug ko išmoksti“, – australų naujienų TV laidai „60 Minutes“ sakė Cody.

Visgi, tarp Cody ir Miley neliko jokių blogų minčių. „Viskas gana draugiškai subyrėjo“, – paaiškino Simpson ir taip pat atskleidė, kaip jie apskritai susipažino. „Mes kažkaip buvome geri draugai, tada turėjome daug bendrų draugų, o tada buvome tiesiog kurį laiką kartu“.

Miley Cyrus jau seniai pakomentavo santykius. „Dvi pusės negali suformuoti visumos ir mes dirbame individualiai, kad taptume žmonėmis, kurie norėtume būti, kaip ir visi kiti šiame amžiuje“, – apie išsiskyrimą „Instagram“ tiesioginiame sraute ji pasakojo savo gerbėjams.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*