CHRISTOPHER IŠLEIDO EMOCIJŲ, SANTYKIŲ DILEMŲ IR GYVENIMO APMĄSTYMŲ PRIPILDYTĄ ALBUMĄ

Warner Music Baltics
2021.04.02
Christopher

Christopher

København. Christopher (29) buvo vos dvidešimt, kai jis tiesiai iš mažo Kopenhagos priemiesčio pateko į Danijos popmuzikos didžiąją sceną. Po to sekė hitai, didžiuliai koncertai ir neįtikėtina sėkmė. Visą tą laiką jis neturėjo laiko sugrįžti ir pažvelgti atgal. Iki dabar.

Albumas „My Blood“ nubrėžia liniją tarp atlikėjo Christopher karjeros ir asmeninio gyvenimo. Prieš kelerius metus pasirodęs atlikėjo albumas „Under The Surface“ davė pradžią naujai ir atviresnei atlikėjo kūrybai – šį kartą Christopher į savo gyvenimą duris atveria dar plačiau.

„Santykiai, aplinkiniai žmonės, jausmai ir pasirinkimai – visa tai apibrėžia mus ir mūsų gyvenimą. Tai tapo ir mano naujojo, penktojo studijinio albumo ‘My Blood’ pagrindu“, – apie albumą pasakoja Christopher.

Išleidęs albumą, jei leis pandemija, atlikėjas planuoja leistis į koncertinį turą po Daniją ir pasaulį.

Beje, Christopher muzikos scenoje jis debiutavo būdamas vis devyniolikos su singlu „Against All Odds“. Visi atlikėjo singlai Danijoje yra įvertinti auksu arba platina. Neįtikėtino populiarumo atlikėjas sulaukė ir Azijos šalyse – jo bendras darbas su K-Pop žvaigžde Chungha (25) pateko tarp į populiariausių Korėjos dainų topą. Christopher muzika perklausyta daugiau kaip pusantro milijardo kartų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*