CHRISTINA AGUILERA: AŠ NEKENČIAU BŪTI LABAI LIEKNA

Health
2021.04.17
Christina Aguilera @ "Health"

Christina Aguilera @ "Health"

Los Angeles. Christina Aguilera (40) neseniai atšventė savo 40-metį. Kartu su jubiliejumi ji tapo dar labiau savimi pasitikinti, kaip atskleidė žurnalui „Health“.

Būdama jauna mergina dainininkė jautėsi blogai savo kūne. Paauglė Christina jautėsi visiškai nejaukiai dėl savo kūno formų. „Aš nekenčiau būti labai liekna“, – atskleidė ji interviu. „21-erių tapo pilnesnė ir man patiko mano formos. Maniau, kad yra šaunu turėti klubus“.

Aguilera tęsia savo prisiminimus į paauglystę: „Man sunku žiūrėti į to meto nuotraukas, nes prisimenu, kokia nesaugi jaučiausi“.

Muzikantė nenorėtų dar kartą būti 20-ties. „Vyresnė nustoji lyginti save su kitais ir pradedi vertinti savo kūną“, – mano Christina Aguilera.

Šiandien dviejų vaikų mama labai pasitiki savo kūno formomis. Jau ilgą laiką ji nusispjovė į grožio idealus ir praėjusiais metais paskelbė: „Daugiau nesilaikysiu dietų“.

Atrodo, kad tendencija Holivude pagaliau pamažu įsitvirtina. Modelis Chrissy Teigen (35) taip pat daro galą kalorijų skaičiavimui ir dietiniam gyvenimo būdui.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*