CHRISTINA AGUILERA JAU BŪDAMA VAIKAS JAUTĖ DIDELĮ SPAUDIMĄ

Health
2021.04.16
Christina Aguilera

Christina Aguilera

Los Angeles. Christina Aguilera (40) nesijaučia gerai, pagalvojus apie savo karjerą, kai buvo dar vaikas.

Dainininkė jau būdama paauglė stovėjo rampų šviesoje TV kanalo „Disney“ šou ir, kaip dabar ji sako, „nebuvo laiminga dėl daugelio dalykų“.

„Turiu šią didžiulę senų dienoraščių skrynią, kurią tiesiogine prasme saugojau pastaruosius 20 savo gyvenimo metų. Galėjau juos atrasti iš naujo ir apmąstyti save. (…) Kai kuriais atžvilgiais manęs netenkino daugybė dalykų, ir baisu susidurti su šiais jausmais, kad įprastomis aplinkybėmis tu neturi laiko, nes tiesiog vis darai, darai ir darai. Bet manau, kad visi suprantame, jog svarbu turėti akimirkų, kai gali apmąstyti save ir tiesiog giliai įkvepi“.

Taip pat dainininkė pasakoja žurnalui „Health“, kad „jaučiasi labai kalta“, kai nedirba. Tai įaugo į jos šaknis dar kai buvo vaikas, nes Aguilera užaugo konkurencinėje aplinkoje.

Christina Aguilera žurnalui toliau pasakoja: „Kai aš nedirbu, jaučiu labai didelę kaltę“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*