CHADWICK BOSEMAN PO MIRTIES PAGERBTAS DAR VIENU KINO APDOVANOJIMU

dpa
2021.04.05
Chadwick Boseman

Chadwick Boseman

Los Angeles. Chadwick Boseman (†43) praėjusį rugpjūtį mirė nuo vėžio. Dabar jis buvo pagerbtas JAV aktorių asociacijos apdovanojimu SAG.

Boseman tapo „Geriausias aktorius“ už savo vaidmenį dramoje „Ma Rainey’s Black Bottom“. Iš viso SAG vėlų sekmadienio (04.04) vakarą (vietos laiku) skyrė prizus 13 kategorijų.

Asociacija išrinko Pietų Korėjos aktorę Youn Yuh-jung (73) kaip geriausią antraplanę aktorę dėl savo pasirodymo filme „Minari“.

Geriausia serialo pagrindine aktore tapo Anya Taylor-Joy (24) už vaidmenį „The Queen’s Gambit“. Joje Taylor-Joy vaidina našlaitę mergaitę Beth Harmon, kuri auga į pasaulinę šachmatų žvaigždę ir tuo pačiu kovoja su priklausomybės problemomis.

Prizai, kuriuos garsi aktorių asociacija šiemet skyrė 27-ąjį kartą, yra balandžio pabaigoje vyksiančių Oskarų apdovanojimų pranašai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*