CAITLYN JENNER: TRANS MERGINOS NETURĖTŲ DALYVAUTI MOTERŲ SPORTE

Bild, TMZ
2021.05.03
Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Los Angeles. Šiuos žodžius pasakė transseksualė. Caitlyn Jenner (71) gimusi kaip vyras, vardu Bruce Jenner, ir 1979 m. Olimpinėse žaidynėse laimėjo auksą dešimtkovėje, pareiškė, kad translytės mergaitės neturėtų dalyvauti moterų sporte!

Į Kalifornijos gubernatores pretenduojanti Jenner, kuri buvo susituokusi su Kris Jenner (65) ir su ja turi dvi dukras – Kendall (25) ir Kylie (23), teigia, jog nėra sąžininga, kai trans mergaitės – taigi mergaitės, kurios pasaulį išvydo kaip berniukai, mokykloje sportuoja kartu su mergaitėmis. TMZ respublikonų atstovė sakė, jog „Sąžiningumo klausimas“ jai trukdo palaikyti trans mergaitės moterų sporte.

„Todėl atsisakau leisti biologiniams berniukams mokykloje dalyvauti mergaičių sporte“, – sakė Caitlyn Jenner. „Tai tiesiog nesąžininga ir mes turime saugoti mergaičių sportą savo mokyklose“.

Kelios JAV valstijos svarsto įstatymus, kurie uždraustų trans merginoms dalyvauti mergaičių sporte.

Aidahas, Tenesis, Misisipė, Arkanzasas, Florida ir Pietų Dakota jau priėmė įstatymus, draudžiančius translyčioms merginoms mokykloje žaisti mergaičių sporto komandose.

Jenner pasisakymai suerzino daugelį. Vėliau ji pati „Twitter“ parašė: „Nesitikėjau, kad šeštadienio rytą perkant kavą būsiu to paklausta, bet man aišku, ką aš galvoju. Tai yra sąžiningumo klausimas ir mes privalome saugoti mergaičių sportą mūsų mokyklose“.

Dauguma vartotojų yra gana įsiutę. „Tai yra tokia nesąmonė“, – rašo amerikiečių rašytoja ir transseksualų aktyvistė Jennifer Finney Boylan (62).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*