BUVUSI VAIKŲ ŽVAIGŽDĖ LEE AAKER MIRĖ VIENAS IR APLEISTAS

spot on news
2021.04.14
Lee Aaker

Lee Aaker

Phoenix. Kino pasaulis gedi aktoriaus Lee Aaker (†77). „The Adventures of Rin Tin Tin“ žvaigždė mirė balandžio 1 d. „vienas ir apleistas“.

Kolegos ir draugai gedi vaikų žvaigždės. „Twitter“ buvusi vaikų žvaigždė ir aktyvistas Paul Peterson (75) pranešė apie draugo mirtį. Peterson parašė, kad Aaker „mirė balandžio 1 d.  vienas ir apleistas“.

Apie Lee Aaker mirties priežastį nebuvo pateikta jokios informacijos.

Būdamas vienuolikos metų Lee Aakers atliko trokštamą vaidmenį filme „The Adventures of Rin Tin Tin“, kuris buvo rodomas ABC 1954–1959 m. Aaker vaidino našlaitį berniuką Rusty, kuris mūšyje tarp indėnų neteko tėvų ir užaugo Apache forte.

6-ajame dešimtmetyje Lee Aaker, be kita ko, pasirodė filmuose „The Donna Reed Show“, „Route 66“, „The Lucy Show“, „Make Room for Daddy“ ir „The Magical World of Disney“.

Aktorius tarnavo JAV oro pajėgose, todėl bus laidojamas su uniforma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*