„BTS“ KOVOJA PRIEŠ RASIZMĄ

dpa
2021.04.03
"BTS"

"BTS"

서울  (Seoul). Atskirtis, diskriminacija, neapykanta – kasdienis rasizmas prieš azijiečius pastaruoju metu tapo pagrindine visuomenės sąmone. „BTS“ čia rodo aiškų balsą.

Sėkmingiausia Pietų Korėjos vaikinų grupė „BTS“ rašo „Twitter: „Tai, kas vyksta dabar, neatsiejama nuo mūsų, kaip azijiečių, tapatybės“. Jie akivaizdžiai kalba apie incidentą Atlantoje ir aplink ją JAV Džordžijos valstijoje, kai aštuoni žmonės buvo nušauti trijuose masažo salonuose. Dauguma žuvusiųjų buvo kilę iš Azijos.

Grupė taip pat praneša apie savo pačių patirtą rasizmą: „Prisimename akimirkas, kai mus, azijiečius, diskriminavo. Be jokios priežasties ištvėrėme keiksmažodžius ir buvome išjuokti dėl savo išvaizdos. Mūsų net klausė, kodėl azijiečiai kalba angliškai“.

Tačiau jų patirtis yra nereikšminga, palyginti su pastarųjų savaičių įvykiais. „Jūs, aš ir mes visi turime teisę būti gerbiami“, – jie užbaigė savo apeliaciją naudodami žymą #StopAsianHate.

BTS yra viena sėkmingiausių grupių K-Pop žanre, kuri dažniausiai dainuojama korėjiečių kalba. Visai neseniai jie taip pat išleido dainas anglų kalba. BTS daina „Dynamite“ pateko į Billboard HOT 100 viršūnę.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*