„BRO’SIS“: ROSS ANTONY SEKSUALINĘ PRIEVARTĄ PATYRĖ BŪDAMAS 12 METŲ

RTL
2021.05.10
Ross Antony

Ross Antony

Siegburg. Iš Ross Antony (46) beveik niekada nedingsta šypsena. Tačiau tai, ką buvęs „Bro’Sis“ narys patyrė būdamas vaiku, tikrai sukrečia. Jį seksualiai išnaudojo du vyrai.

Ross buvo 12 metų, kai jį išprievartavo du vyrai. „Tai buvo siaubingas laikas ir nėra nei vienos dienos, kada aš negalvočiau apie šią temą“, – dainininkas pasakojo interviu su RTL.

Ilgai Ross Antony tylėjo. Per ilgai. Tik po maždaug 10 metų jis tai atskleidė savo vyrui Paul Reeves (46) ir jam iškart palengvėjo. „Tai, ką jie padarė su mano kūnu, galvoji ‘Ar gali būti dar blogiau?'“, – paaiškino vokiečių-britų atlikėjas.

Bet Ross nenori būti auka ir iš to gauti dėmesio ir paguodos. Jis nori atkreipti dėmesį į šią temą ir paraginti kitus netylėti, kai tai įvyksta, kreiptis pagalbos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*