BROOKLYN BECKHAM DRAUGĖ IŠSIRENGĖ NUOGAI, BET VISI KALBA TIK APIE JOS NUGARĄ (FOTO)

RTL
2021.04.18
Nicola Peltz & Brooklyn Beckham

Nicola Peltz & Brooklyn Beckham

Los Angeles. Brooklyn Beckham (22) ir Nicola Peltz (26) yra karšta pora – jokių klausimų. Tačiau Victoria (46) ir David Beckham (45) vyriausiojo sūnaus draugei, regis, pasidarė per karšta! Mergina išsirengė nuogai.

Nicola savo „Instagram“ sekėjus pamalonino gana atvira nuotrauka – panelė Peltz norėjo parodyti kaip nudegė saulėje. Tačiau gerbėjams užkliuvo ne nudegimas, bet pati nugara ir jos kaulai. Vienas komentatorius rašo: „Kas nutiko tavo nugarai/tavo kaulams?“.

Komentaruose prasidėjo ir spėlionės dėl Peltz sveikatos. Vienas sekėjas įtaria skoliozę. Kitas „gydytojas“ rašo savo spėjimą: „Jos stuburas yra tiesus ir nėra jokių operacijos žymių, taigi, nematau, kad tai būtų skoliozė. Tikėtina, ji tiesiog nestovi tiesiai“.

Kitas „Instagram“ vartotojas mano, kad atsikišę kaulai yra jos per mažo svorio priežastis ir teigia, kad modelis per praėjusius dešimt metų labai pasikeitė ir turėtų „taip pat kreipti daugiau dėmesio sau“.

Pati Nicola nekomentavo įvairių prielaidų. Savo parašu ji tik atkreipia dėmesį į tai, kad visada reikia „naudoti apsaugą nuo saulės“.

nicolannepeltz

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*